Direktori Pegawai

Informasi mengenai pegawai-pegawai bagi Unit PPAM

Pegawai-Pegawai Unit PPAM

Pejabat Pengarah:
03-8880 5004
Talian Umum:
03-8880 5002

Bil Nama Pegawai Jawatan Alamat Emel Rasmi
Pejabat Pengarah
1 Mohd Izwan Nuzaihan Bin Jamil Pengarah izwan.jamil@jpm.gov.my
2 Siti Nur Syafiqah binti Shamsul Bahri Setiausaha Pejabat Pengarah ktk_syafiqah.bahri@jpm.gov.my
Seksyen Perhubungan & Pengurusan Pembeli
3 Shahrizal Bin Abd Shatar Ketua Penolong Pengarah shahrizalshatar@jpm.gov.my
4 Suresh A/L Ramasamy Penolong Pengarah Kanan suresh@jpm.gov.my
5 Mohamad Razifudin Bin Rahmat Penolong Pengarah Kanan razifudin.rahmat@jpm.gov.my
Seksyen Dasar & Pembangunan
6 Tuan Kamarul Arief Bin Tuan Soh Ketua Penolong Pengarah Kanan kamarul.arief@jpm.gov.my
7 Matherine Anak Richard Sandak Ketua Penolong Pengarah matherine@jpm.gov.my
8 Sr Mohd Azhar bin Ab Wahid Penolong Pengarah Kanan azhar.wahid@jpm.gov.my
9 Mohamed Azim Isam bin Isa Penolong Pengarah azimisam@jpm.gov.my
10 Nuren Nabila binti Noor Azmee Pegawai Eksekutif ktk_nuren@jpm.gov.my
11 Ainul Akma binti Ab Rahman Pegawai Eksekutif ktk_akma.rahman@jpm.gov.my
Seksyen Khidmat Teknikal & Pemantauan
12 Zulkifli Bin Jahaya Ketua Penolong Pengarah Kanan zulkifli@jpm.gov.my
13 Sr Che Ku Sufiah Binti Che Ku Abdullah Penolong Pengarah Kanan cksufiah@jpm.gov.my
14 Muhammad Hasif bin Muslimin Pegawai Eksekutif ktk_hasifmuslimin@jpm.gov.my
15 Nur Hidayah binti Abdul Majid Penolong Pegawai Eksekutif ktk_hidayah.majid@jpm.gov.my
Seksyen Khidmat Pengurusan
16 Syazahanie Izzati binti Roshidi Penolong Pengarah syazahanie@jpm.gov.my
17 Nik Sarina binti Nik Husin Penolong Pegawai Tadbir niksarina@jpm.gov.my
18 Mohd Azam bin Mohd Shamsudin Penolong Pegawai Tadbir azam.shamsudin@jpm.gov.my
19 Mohamad Shahdan bin Mahamood Pembantu Tadbir shahdan_mahmood@jpm.gov.my
20 Amutha a/p Vinayagam Pembantu Tadbir amutha.v@jpm.gov.my
21 Lisa Audrey Adrain Pembantu Tadbir -
22 Muhammad Syakir bin Ismail Pegawai Eksekutif ktk_syakirismail@jpm.gov.my