Direktori Pegawai

Informasi mengenai pegawai-pegawai bagi Unit PPAM

Pegawai-Pegawai Unit PPAM

Pejabat Pengarah:
03-8880 5004
Talian Umum:
03-8880 5002

Bil Nama Pegawai Jawatan Alamat Emel Rasmi
Pejabat Pengarah
1 Mohd Izwan Nuzaihan Bin Jamil Pengarah izwan.jamil@jpm.gov.my
2 Siti Nur Syafiqah binti Shamsul Bahri Setiausaha Pejabat Pengarah (Personel MyStep) ktk_syafiqah.bahri@jpm.gov.my
Seksyen Dasar & Pembangunan
3 Tuan Kamarul Arief Bin Tuan Soh Ketua Penolong Pengarah Kanan kamarul.arief@jpm.gov.my
4 Matherine Anak Richard Sandak Ketua Penolong Pengarah matherine@jpm.gov.my
5 Sr Mohd Azhar bin Ab Wahid Penolong Pengarah Kanan azhar.wahid@jpm.gov.my
6 Mohamed Azim Isam bin Isa Penolong Pengarah azimisam@jpm.gov.my
7 Nur Fatin binti Zulkaffli Protege ktk_fatin.zulkaffli@jpm.gov.my
8 Nuren Nabila binti Noor Azmee Personel MyStep ktk_nuren@jpm.gov.my
9 Ainul Akma binti Ab Rahman Personel MyStep ktk_akma.rahman@jpm.gov.my
Seksyen Perhubungan & Pengurusan Pembeli
10 Suresh A/L Ramasamy Penolong Pengarah Kanan suresh@jpm.gov.my
11 Mohamad Razifudin Bin Rahmat Penolong Pengarah Kanan razifudin.rahmat@jpm.gov.my
Seksyen Khidmat Teknikal & Pemantauan
12 Zulkifli Bin Jahaya Ketua Penolong Pengarah Kanan zulkifli@jpm.gov.my
13 Sr Che Ku Sufiah Binti Che Ku Abdullah Penolong Pengarah Kanan cksufiah@jpm.gov.my
14 Muhammad Hasif bin Muslimin Personel MyStep ktk_hasifmuslimin@jpm.gov.my
15 Nur Hidayah binti Abdul Majid Personel MyStep ktk_hidayah.majid@jpm.gov.my
Seksyen Khidmat Pengurusan
16 Syazahanie Izzati binti Roshidi Penolong Pengarah Kanan syazahanie@jpm.gov.my
17 Mohd Azam bin Mohd Shamsudin Penolong Pegawai Tadbir azam.shamsudin@jpm.gov.my
18 Muhammad Syakir bin Ismail Personel MyStep ktk_syakirismail@jpm.gov.my
19 Mohamad Shahdan bin Mahamood Pembantu Tadbir (Perkeranian Dan Operasi) shahdan_mahmood@jpm.gov.my
20 Amutha a/p Vinayagam Pembantu Tadbir (Perkeranian Dan Operasi) amutha.v@jpm.gov.my