Direktori Pegawai

Informasi mengenai pegawai-pegawai bagi Unit PPAM

Pegawai-Pegawai Unit PPAM

Talian Pejabat Pengarah Eksekutif PPAM:
03-8880 5004
Talian Umum PPAM:
03-8880 5002

Bil Nama Pegawai Jawatan Alamat Emel Rasmi
1 Tuan Kamarul Arief bin Tuan Soh Pengarah Eksekutif kamarul.arief@jpm.gov.my
2 Siti Nur Syafiqah binti Shamsul Bahri Penolong Pegawai Eksekutif
(Khidmat Pengurusan)
ktk_syafiqah.bahri@jpm.gov.my
3 Zulkifli bin Jahaya Ketua Penolong Pengarah Kanan zulkifli@jpm.gov.my
4 Matherine Anak Richard Sandak Ketua Penolong Pengarah matherine@jpm.gov.my
5 Suresh A/L Ramasamy Penolong Pengarah Kanan
(Perhubungan & Pengurusan Pembeli)
suresh@jpm.gov.my
6 Sr Mohd Azhar bin Ab Wahid Penolong Pengarah Kanan
(Dasar & Pembangunan)
azhar.wahid@jpm.gov.my
7 Syazahanie Izzati binti Roshidi Penolong Pengarah Kanan
(Khidmat Pengurusan)
syazahanie@jpm.gov.my
8 Mohamed Azim Isam bin Isa Penolong Pengarah
(Dasar & Pembangunan)
azimisam@jpm.gov.my
9 Mohd Azam bin Mohd Shamsudin Penolong Pegawai Tadbir
(Khidmat Pengurusan)
azam.shamsudin@jpm.gov.my
10 Amutha a/p Vinayagam Pembantu Tadbir
(Khidmat Pengurusan)
amutha.v@jpm.gov.my
11 Mohamad Shahdan bin Mahamood Pembantu Tadbir
(Khidmat Pengurusan)
shahdan_mahmood@jpm.gov.my
12 Amir Afiq bin Khairuddin Pegawai Eksekutif
(Perhubungan & Pengurusan Pembeli)
ktk_afiq.khairuddin@jpm.gov.my
13 Nurhayati binti Md Saidon Pegawai Eksekutif
(Khidmat Pengurusan)
ktk_hayati.saidon@jpm.gov.my
14 Nur Fatin binti Zulkaffli Pegawai Eksekutif
(Dasar & Pembangunan)
ktk_fatin.zulkaffli@jpm.gov.my
15 Nuren Nabila binti Noor Azmee Pegawai Eksekutif
(Dasar & Pembangunan)
ktk_nuren@jpm.gov.my
16 Ainul Akma binti Ab Rahman Pegawai Eksekutif
(Dasar & Pembangunan)
ktk_akma.rahman@jpm.gov.my
17 Muhammad Hasif bin Muslimin Pegawai Eksekutif
(Khidmat Teknikal & Pemantauan)
ktk_hasifmuslimin@jpm.gov.my
18 Muhammad Syakir bin Ismail Pegawai Eksekutif
(Khidmat Pengurusan)
ktk_syakirismail@jpm.gov.my
19 Nur Hidayah binti Abdul Majid Pegawai Eksekutif
(Khidmat Teknikal & Pemantauan)
ktk_hidayah.majid@jpm.gov.my